Матура

Носиоци специјалних диплома и добитници књига за изузетан успех

из појединих предмета на свечаној додели диплома матурантима

  

Добитници књига на свечаној додели диплома: 

  1. Матић Александар  4/1, руски језик  – учешће на Нис-овој олимпијади ;
  2. Пајкић Марија 4/4, физика-републичко такмичење;
  3. Мајсторовић Тодор 4/4, математика-репубичко такмичење;
  4. Тењовић Павле 4/4, биологија-републичко такмичење;
  5. Вуксановић Дина 4/4, биологија- републичко такмичење;
  6. Марјановић Алекса 4/4, биологија-републичко такмичење;
  7. Јорданов Јована 4/2, најбољи матурски рад из српског језика;
  8. Јорданов Јована 4/2, енглески језик-републичко такмичење;
  9. Стевановић Дарко, енглески језик-републичко такмичење;
  10. Матић Александар 4/1, руски језик- републичко такмичење;
  11. Бранчић Анђела 4/4, биологија-републичко такмичење Регионални центар;
  12. Дамјанић Милица 4/1,српски ј.-републичко такмичење, Регионални центар;

 

Добитници похвала на свечаној додели диплома: 

  1. Мајсторовић Тодор 4/4, математика;
  2. Божиловић Александра 4/1, историја;
  3. Миловановић Милица 4/2, културна и јавна делатност;
  4. Јорданов Јована 4/2, културна и јавна делатност;
  5. Поповић Миша 4/2, културна и јавна делатност;
  6. Стевановић Дарко 4/4, културна и јавна делатност;
  7. Дамјанић Милица 4/1, област друштвених наука;
  8. Стевановић Дарко 4/4, област друштвених наука;
  9. Пајкић Марија 4/4, област природних наука-физика;
  10. Бранчић Анђела 4/4, област природних наука-биологија;
  11. Богдановић Миљана 4/4, област природних наука- хемија;
  12. Ђорђевић Јован 4/3, музичка култура;
  13. Марјановић Алекса 4/4, музичка култура;
  14. Рашић Стефан 4/3, физичко васпитање;
  15. Османовић Соња 4/1, ликовна култура;
  16. Ђорђевић Ненад 4/4, информатика;
  17. Мајсторовић Тодор 4/4, информатика;
  18. Марјановић Алекса 4/4, информатика;
  19. Дамјанић Милица 4/1, без изостанака.

Comments are closed.

© 2015 Sofarider Inc. All rights reserved. WordPress theme by Dameer DJ.